Вишка тура Etalon

Сортувати:
Вишка тура Etalon

Вишка тура Etalon: переваги, модельний ряд

Вишка тура Etalon

Вишка тура Etalon – це спеціальне обладнання від відомого бренду, що є високоякісною конструкцією, призначеною для роботи на висоті. Вона отримала стійкість та міцність, що забезпечує безпечну роботу на висоті. Крім того, вишка легко збирається та розбирається, що дозволяє швидко переносити її на нове місце роботи. У лінійці виробника представлені різні модифікації та розміри, що робить їх зручними для використання у різних умовах та сферах діяльності.

Вишка тура Etalon: сфера застосування, особливості

Будівельна тура Etalon має металеві рами, які з'єднані один з одним за допомогою кріпильних елементів та регульованих домкратів. Устаткування дозволяє прискорити будівельний процес у важкодоступних місцях. Призначена для виконання будівельних робіт, ремонту та обслуговування будівель, монтажу обладнання, техніки та апаратури на висоті. Тури не тільки дозволяють виконувати висотні роботи, а й забезпечують безпеку.

Etalon – це перевірений та надійний виробник. Його будівельне обладнання відповідає міжнародним стандартам якості, забезпечує безпеку роботи та довговічність інвентарю. Його вишки зручні у транспортуванні внаслідок конструкції та довговічні завдяки виготовленню з високоякісної сталі високої міцності з відмінними антикорозійними властивостями. Це дуже якісний робочий інструмент.

Тура будівельна Etalon: рекомендації щодо вибору

У лінійці виробника представлені моделі з різними технічними характеристиками, тому при виборі орієнтуйтесь на такі параметри:

  • висота загальна (2,5-6,1 м);
  • висота робоча (3,6-7,2 м);
  • висота до майданчика (1,6-5,2 м).

У каталозі ви знайдете різні модифікації будівельного обладнання. Найпопулярніші - вишки-тури 2,0*2,0 м, тури 0,8*1,7 м, а також ВОРК Еко-серія 0,8*2,0 м. Але ви можете підібрати інші модифікації. Для консультації зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами на сайті.

Де купити туру будівельну Etalon дешево?

Недорого замовити риштування на колесах Etalon пропонує фірмовий інтернет-магазин RAOBUD. У нас ви можете придбати техніку від бренду «Еталон» за найкращою вартістю – за цінами виробника. Надаються офіційні гарантії якості. Доставка охоплює усі населені пункти в Україні (Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький та інші).