Пересувна вишка-тура на колесах

Сортувати:
Пересувна вишка-тура на колесах

Що таке пересувна вишка тура на колесах

Алюмінієва пересувна вишка-тура використовується ремонтними та будівельними бригадами, які виконують завдання на малій і середній висоті. Це може бути реконструкція та облаштування котеджів або внутрішні роботи в об'ємних будівлях. До них відносяться торгові центри, виставкові, спортивні зали та інші об'єкти. Такі конструкції активно задіюються при реставрації пам'яток, ремонті комунікацій, встановлення скління і безлічі інших операцій. Устаткування стійко і дозволяє майстру бути в цілковитій безпеці при виконанні дорученої роботи.

Все що необхідно професіоналам будівельної галузі

тура на колесахУ нас можна купити обладнання відомих брендів. Один із прикладів - Cagsan. Алюмінієві пересувні будівельні вишки-тури, випущені під згаданої торговою маркою, оснащені зручними сходами і надійними огорожами на робочому майданчику. Відрізняється обладнання між собою такими показниками, як:

  1. Робоча висота - вона може становити 3,4; 3,9; 4,2; 4,7; 5,3 метра.
  2. Кількість сходинок - від семи і більше.
  3. Вага.

Від технічних характеристик залежить і ціна. Підстава вишки, в виготовленні якої використовується алюміній, забезпечує міцність, але при цьому конструкція досить легка - зручно транспортується на колесах.

Іноді така вишка може знадобитися і власникам приватних будинків. Оскільки подібні ситуації виникають епізодично, ми надамо обладнання в оренду. Вартість послуги та умови її надання роз'яснять фахівці компанії.

Де купити алюмінієву вишку на колесах

Якщо ви зайняті будівельною діяльністю, сучасна алюмінієва пересувна вишка-туру вам абсолютно необхідна. Купити туру на колесах за хорошою ціною можна в ТОВ «Раобуд».