Комплектуючі для будівельних риштувань

Сьогодні будівельні риштування займають далеко не останнє місце серед будівельно-ремонтного обладнання і зумовлено це низкою найважливіших чинників. По-перше, вони дають можливість робочої бригаді з одного або декількох осіб без побоювання за життя знаходиться на висоті і виконувати свої обов'язки. По-друге, такі пристосування можна успішно застосовувати як всередині приміщень, так і зовні, що значно розширює коло робіт, виконуваних на висоті. Ну і головне - вони забезпечують зручність при ремонті фасадів, укладання цегли або каменю, реконструювання всілякого типу будівель і споруд, оскільки надійно фіксуються до стіни зведеної будови.

Анкер для риштувань 12*190
Анкер для риштувань 12*190
Технічні характеристики
Діаметр, мм 12
Габаритні розміри
Довжина, м 0,19
Домкрат для лісів L = 350
Домкрат для лісів L = 350
Габаритні розміри
Висота, м 0,35
Ширина, м 0,145
Опора регульована (Домкрат)
Опора регульована (Домкрат)
Габаритні розміри
Висота, м 0,45
Ширина, м 0,12
Домкрат для лісів L = 500
Домкрат для лісів L = 500
Габаритні розміри
Висота, м 0,5
Ширина, м 0,145
Стійка опорна
Стійка опорна
Габаритні розміри
Висота, м 3,1
Ширина, м 0,95

Аксесуари до риштувань

комплектуючі для будівельних риштуваньНіякі будівельні риштування не можуть експлуатуватися і застосовуватися в роботі без всіх необхідних аксесуарів, запчастини для будівельних риштувань купити можна на сайті компанії «Раобуд», Київ, Україна. Адже саме ці елементи забезпечують риштуванням різних типів і конструкцій надійне кріплення, стійкість і довговічність. На нашому сайті представлені аксесуари до будівельних риштувань найвищої якості, купити які можна за зовсім доступними цінами. Всі комплектуючі до риштувань від вітчизняних і зарубіжних компаній-виробників зроблені з надійних матеріалів відповідно до діючих стандартів і норм, що висуваються до даного типу обладнання. Це обумовлює довговічність всіх реалізованих аксесуарів до риштувань і високу ступінь їх надійності при застосуванні в будь-яких умовах, що задовольняють технічним приписами.

Які комплектуючі до будівельних риштувань пропонує купити компанія «Раобуд»


На сайті можна купити такі сучасні і високоякісні комплектуючі до будівельних риштувань, як:

  • хомути;
  • захвати;
  • домкрати;
  • анкера;
  • гайки;
  • гвинти;
  • дюбеля
  • Інші деталі будівельних лісів.

Купити комплектуючі до риштувань - хомути необхідно для надійної збірки елементів системи будівельних риштувань різного виду. Саме вони безпосередньо впливають на міцність кріплення. Такі вироби можуть бути неповоротні і поворотні. Неповоротні дозволяють зафіксувати деталі пристосування під чітким кутом. Найчастіше це з'єднання під кутом в 90о. У конструкцію поворотних виробів включений шарнір, на якому обертаються два захоплення. Таким чином, кріплення деталей споруди може відбуватися під будь-яким можливим кутом. Представлені хомути виконуються з кованої сталі, мають оцинковане покриття і володіють відмінним антикорозійним ефектом.

Сучасні запчастини до риштувань

Реалізовані комплектуючі до риштувань - домкрати виступають високонадійними елементами для вирівнювання системи при установці її на нерівні поверхні. Вони виконуються з якісних сплавів стали, мають оцинковане покриття і дозволяють монтувати різні ліси на будь-які рельєфи, підвищуючи їх показник стійкості. У конструкцію даного елемента входить гвинт, гайка і квадратна основа. При установці системи гайка монтується основою до робочої поверхні, а за допомогою гвинта відбувається регулювання висоти стійок будівельних риштувань.

Такий сучасний аксесуар, як анкер, необхідний для кріплення конструкцій риштувань до несучих споруд з дерева, каменю, цегли або бетону. Дюбелі ж в свою чергу дозволяють зробити дані кріплення максимально надійними і міцними. Це забезпечує різного типу риштуванням відмінну фіксацію зі стінами будинків і будівель з будь-якого можливого матеріалу, що полегшує роботу і забезпечує безпеку майстрів, які працюють на висоті.

Відзначимо, що менеджери компанії з радістю нададуть будь-яку інформацію за моделями комплектуючих до будівельних риштувань і допоможуть підібрати найбільш підходящу деталь для всіх типів конструкцій.