Триноги

Конструкція будівельного штатива

Тринога будівельна являє собою надійний опорний елемент, який входить в комплектацію збірних деталей опалубки, призначених для монолітного будівництва. За своєю конструкцією даний штатив - це розбірна будівельна опора, що складається з трьох ніжок, які в розсунутому вигляді створюють кут в 120о. Саме вони забезпечують стійкість всієї системи на горизонтальній поверхні. Також тринога оснащена стійками, де розміщені елементи кріплення загальної конструкції.

При виготовленні будівельного штатива використовуються металеві трубки чотирикутного перетину, що обумовлює достатню жорсткість і міцність елемента. Для захисту від зовнішніх факторів у вигляді підвищеної вологості і змін температур будівельна тринога покривається лакофарбовими розчинами, які захищають метал від корозії та інших хімічних руйнувань.

Сфера використання

Тринога будівельна, купити яку в Києві пропонує магазин «Раобуд», може використовуватися для самих різних цілей, що робить її універсальним будівельним пристосуванням на різних роботах. За допомогою представлених будівельних штативів:

  • виконується утримання аварійних будівельних конструкцій;
  • проводяться різні відновлювальні роботи;
  • виконуються роботи з використанням точних приладів вимірювального або оптичного характеру;
  • проводиться монолітне будівництво;
  • підтримуються опорні стійки в момент заливки опалубки.

При цьому дане пристосування дає можливість рівномірно розподілити навантаження по всій площині, де проведено її монтаж, що дозволяє уникнути ризику нахилу конструкції. Також тринога відрізняється компактними габаритами, що дозволяє застосовувати її навіть в місцях з обмеженим простором.

Як виконати замовлення

Замовити якісний будівельний штатив триногу в магазині «Раобуд» дуже просто. Триногу-штатив будівельний купити можна безпосередньо на веб-порталі компанії шляхом натискання кнопки «Оформити замовлення». При цьому співробітники фірми готові відповісти клієнту на будь-які питання, надавши розгорнуту консультацію з питань конструкції пристосування, його максимальної висоти, областей застосування і інших технічних і експлуатаційних параметрів.