Балки двотаврові

Призначення балки перекриттів

Балка двотаврова для опалубки перекрітій являє собою особливий будівельний елемент, що дозволяє виконувати якісний монтаж стропітельних систем і міжповерхових перекриттів. При цьому дані конструкції успішно використовуються при зведенні, як приватних, так і промислових будівель з дерева, цегли, бетонних блоків та інших матеріалів для житлового будівництва.

Балка двотаврова з наконечниками
Балка двотаврова з наконечниками
Габаритні розміри
Висота, м 200
Ширина, м 80
Балка опалубочна Н20, LANA
Балка опалубочна Н20, LANA
Габаритні розміри
Висота, м 200
Ширина, м 80

Конструктивні особливості та переваги системи двотаврової балки

Балка двотаврова для опалубки перекриттів, купити яку на сьогодні можна за доступною ціною, за будовою складається з трьох базових елементів: двох полиць і стійки з плити, виконаної з стружки. Полки двотаврової балки можуть виготовлятися з бруса або соснової дошки. Підкреслимо, що для поліпшення якості деревини, матеріал може проходити кілька рівнів просушування, що запобігає конструкцію від можливого гниття, а також покриватися антисептиком, що забезпечує захист від комах.

Компанія «Раобуд» надає можливість придбати високонадійні системи двотаврових балок, ряд моделей з яких оснащені спеціальними наконечниками. Реалізовані системи відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками і технічними показниками, до переліку яких можна віднести:

  1. Висока міцність. Вона дозволяє використовувати систему двотаврової балки для перекриття будівельних прольотів до 12 м в довжину без застосування додаткових опорних конструкцій.
  2. Різноманітність форм, розмірів і геометричних показників, що дає можливість використовувати системи двотаврових балок в самих різних будинках і спорудах.
  3. Стійкість деревного матеріалу двотаврової балки до будь-яких зовнішніх впливів за рахунок застосування спеціальних покриттів.
  4. Можливість економії житлового простору шляхом прокладання мереж комунікації в нішах системи двотаврової балки.
  5. Низька теплопровідність систем двотаврових балок.
  6. Висока швидкість і простота монтажу двотаврової балки.

Компанія «Раобуд» надає можливість купити балку двотавр для лісів за прийнятною ціною безпосередньо на сайті фірми. Весь асортимент продукції відповідає міжнародним стандартам якості, що обумовлює її довговічність. Виконати замовлення товару і отримати консультацію також можна по телефону +38 067 440 2353 організації.