Струбцини огородження

Струбцини огорожі купити в Києві

Струбцини будівельні є інструментами для огорож при проведенні будівельних або монтажних робіт на висоті. Вони перешкоджають можливість доступу працівників до межі небезпечної перепаду висот чи інших перекриттів.

Струбцина будівельна, ціна якої доступна і прийнятна, складається зі стійки, виконаної з металу, де зафіксовані струбцини. Дана конструкція монтується на плиту перекриття за рахунок затиску гвинта, що забезпечує їй надійну і жорстку фіксацію при будь-якому характері використання. Нижні скоби конструкції призначені для бортового огородження, а верхні - для поручнів з дощок або іншого матеріалу, здатного забезпечити належний захист від перетину кордону. Ширина захоплення регулюється рухомою частиною конструкції, що дозволяє використовувати виріб для огорож різного розміру. Фіксація захоплення відбувається за допомогою скоби, яка представляє собою знімну деталь конструкції і кріпиться з використанням шплінта струбциной.

Струбцина огородження
Струбцина огородження
Технічні характеристики
Товщина перекриття, мм до 350
Вага, кг 6,5
Габаритні розміри
Висота, м 1,5

Область використання конструкції струбцини

Виріб широко використовується при проведенні ремонтних, монтажних або будівельних робіт самого різного формату та напрямки. Саме тому дані пристрої можна застосувати:

  • На ділянках підвищеної небезпеки;
  • На перекриттях в момент проведення монолітного будівництва;
  • Як разові огорожі шахт ліфтів, балконів, сходів та ін.

При цьому стійки огорожі можуть виступати в ролі захисних, страхувальних запобіжних або сигнальних огорож.

Властивості конструкцій струбцин

  • Відмінна стійкість до атмосферних впливів;
  • Швидкий і легкий монтаж (демонтаж);
  • Висока механічна міцність і надійність;
  • Легкість і зручність при транспортуванні і зберіганні.

Де купити струбцини

Купити струбцини за конкурентною ціною надає можливість магазин «Раобуд», що займається орендою і продажем різного будівельного обладнання та інвентарю найвищої якості. Представлені вироби характеризуються кращими експлуатаційними параметрами, надійні і довговічні. При цьому їх цінова категорія конкурентоспроможна і прийнятна для кожного.

Виконати замовлення струбцини можна безпосередньо на сайті компанії або за телефоном, вказаним на веб-порталі. Тут же можна отримати консультацію від фахівців фірми, скориставшись додатком «Потрібна консультація?».