Універсальна пластикова опалубка для прямокутних колон Geopanel Star (Geoplast)

Універсальна пластикова опалубка для прямокутних колон

Опалубка з пластика geoplast універсальна дозволяє швидко і якісно зводити бетонні (залізобетонні) деталі при блокової схемою будівництва. Вона дає можливість без особливих зусиль будувати прямокутні колони різних розмірів і висоти, а також всілякі фундаментні подушки, стіни і інші деталі в житловому будівництві.

Рукоятка / замок Geoplast
Рукоятка / замок Geoplast
Технічні характеристики
Вага, кг 0.1

Основні переваги опалубок для колон Geopanel Star

Опалубка універсальна із пластику для колон, купити яку можна за доступною ціною, виконується з високоміцного пластика АВС з включенням особливих матеріалів, що збільшують термін застосування системи шляхом її стійкості до впливу зовнішніх факторів. Крім цього опалубка для колони відрізняється рядом інших переваг:

  • Зручна модульна система;
  • універсальність;
  • Високий ступінь надійності;
  • Простота в збірці і демонтажі;
  • Зручність у зберіганні і транспортуванні;
  • Багаторазова експлуатація.

Модульна конструкція для колон Geopanel Star (Geoplast) дозволяє легко і швидко конструювати опалубку потрібної висоти, відповідну індивідуальним особливостям самої будови і проекту житлового будівництва в цілому. Модулі системи з'єднуються між собою спеціальними кріпленнями без прикладання значних фізичних зусиль.

Універсальність представленої системи полягає в тому, що пластикові вироби можна застосовувати не тільки для відтворення несучих елементів будівлі, але і декоративних деталей відповідної висоти і конфігурації.

Надійність опалубки для колон забезпечується унікальним матеріалом, а також впровадженням в процес її виготовлення новітніх технологій і передових інженерних рішень.

Гільза для колон встановлюється вручну без застосування додаткового обладнання та будівельної техніки шляхом фіксації модулів нейлоновими замками. Демонтаж також простий і виконується вкрай швидко.

Зберігається і транспортується опалубка для колон пластикова в розібраному вигляді, не займаючи при цьому багато місця.

Багаторазова експлуатація опалубки для колон - одна з найголовніших її переваг. Дана конструкція стійка до зовнішніх впливів, не псуватися при контакті з бетонним матеріалом і вимивається проточною водою без застосування розчинів і чистячих засобів.

Де купити опалубку колон із пластику універсальну

За лояльною ціною купити універсальну опалубку колон із пластику Geоpanеl Stаr (Geoplast) надає можливість фірма «Раобуд». На веб-порталі організації представлений повний перелік продукції з її технічними характеристиками і актуальною ціною. Співробітники з радістю дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть вибрати опалубку відповідно до індивідуальних особливостей будівельного процесу.

Виконати замовлення універсальної опалубки з пластика за конкурентною ціною або отримати консультацію можна за телефоном +38 067 440 2353 фірми або через послугу «Потрібна консультація?», яка розміщена на веб-порталі компанії.