Фіксатори перекриттів

Фіксатори перекриттів або горизонтальні фіксатори застосовуються при монтажі опалубки, фундаменту або плит перекриття. Найчастіше при горизонтальному монтажі арматури, будівельники підкладають під неї шматки цегли або каміння. Однак така опора дуже нестійка, легко може зіскочити, порушивши товщину захисного шару. Пластикові фіксатори міцно утримують арматуру на певній відстані. Це оберігає її від деформації, появи на зовнішній поверхні стелі або підлоги, а також захищає від несприятливого впливу зовнішнього середовища.

Характеристики

Найбільш популярним з горизонтальних фіксаторів є "Стільчик". Він застосовується для монтажу на твердих поверхнях. Цей кріплення відрізняється високою несучою здатністю і дає можливість монтажу труб різного діаметру. Якщо використовується арматура великого діаметру, необхідно застосовувати "Стільчик" посилений.

Для монтажу арматури на сипучому, нетвердо підставі з щебеню, піску використовується фіксатор "Настил". Дозволяє створювати захисний шар від 15 до 100 мм, при діаметрі труби від 12 до 18 мм.

З метою зміцнення опалубки і монтажу плит перекриття також використовують такі кріплення, як "Стойка" і "Трикутник". Останній має такий розмір і розташування отворів, що дає можливість з'єднувати арматуру різних діаметрів. Він універсальний в застосуванні.

Фіксатор "Конус" встановлюється на кінцях труби ПВХ, обмежувача товщини стіни. Це захищає порожнину труби від проникнення в неї бетону.

Грамотно застосовуючи фіксатори для перекриттів, дотримуючись технологічні норми, можна створювати міцні та довговічні конструкції.