Фіксатори для арматури

Монолітні конструкції мають підвищеними експлуатаційними особливостями, а також показниками довговічності. Крім цього, бетонні елементи більш надійні, ніж будови з цегли або блоків. Термін реалізації даних проектів скорочується в рази, а відшкодування самих стін і перегородок виконується на самому будівельному ділянці. Виготовлення арматурного каркаса вважається головною умовою при будівництві монолітних бетонних споруд. Ця умова враховується через вимоги до безпеки, адже він дає надійну міцність конструкцій.

Одним з важливих чинників при будівництві вважається якісне покриття спеціальних прутків бетоном. Це спеціальний захисний шар, який допомагає запобігти виходу деталей на поверхню, а також виключає можливість появи корозії, викликаної різними атмосферними явищами. Для отримання необхідної відстані каркаса до опалубки, будуть потрібні фіксатори арматури, експлуатація яких полегшує робочу діяльність.

Особливості виробів

Пластикові заставні деталі виконуються із спеціального складу, який вигідний своєю хорошою міцністю і стійкістю до різних несприятливих впливів. Фіксатори захисного шару арматури вважаються витратним матеріалом, відповідним для поліпшення арматури, тому вони залишаються в бетоні після закінчення робіт.

Є кілька різновидів цих виробів, вибір яких може залежати від типу каркаса - горизонтальний або вертикальний. Кріплення для арматури буває таким:

 • Стільчик. Застосовується для горизонтального способу збільшення.
 • Зірочка, купується для стінок, колон і фундаменту. Також вони виготовляються під виріб з діаметром не більше 20 мм.
 • Стойка. Експлуатується для створення опалубки перекриття, різної статі та інших горизонтальних площин. На один кВ знадобиться від семи до десяти штук.
 • Трубка ПВХ потрібна для захисту стяжного гвинтика від бетону.
 • Конус. Використовується для захисту опалубних інструментів.

Фіксатори арматури можуть застосовуватися при досить агресивних температурах - від -40 до +40 градусів. Вони експлуатується в якості захисту під арматуру, а ще для запобігання контакту розчину з опалубних обладнанням.

Плюси фіксаторів

Перед тим, як фіксатори арматури купити, варто дізнатися більше інформації про переваги ізделія.Пластіковие фіксатори для арматури виділяються наступними позитивними якостями:

 • Простота в застосуванні.
 • Величезний вибір цікавих форм виробів, створених для різних видів використання.
 • Полімерний склад, з якого вони зроблені, вирізняється високою міцністю.
 • Збереження первинних властивостей навіть в поганих умовах.
 • Стійкість до корозії.
 • Прийнятна ціна.

Ви можете купити фіксатори для арматури в Києві в компанії Raobud. Ми реалізуємо багато товарів оптом і в роздріб. Для людей, які замовляють велику партію продукції, передбачені вигідні умови і відповідна вартість.

Ціни на фіксатори цілком підходящі, тому вони можуть використовуватися не тільки в промисловому, але й простому будівництві. Куплена опалубка та супутні товари у нас, ви отримуєте універсальні фіксатори, які можна експлуатувати в роботі з будь-якими типами опалубки. Доставка здійснюється по Києву та іншим містам України.