Риштування рамні полегшені (євроваріант)

Євро риштування полегшені рамні успішно використовуються для проведення ремонтних, будівельних робіт на належній висоті і характеризуються відмінними експлуатаційними показниками. Адже з їх допомогою можна легко, зручно і головне - безпечно виконати:

  • Реконструкцію, ремонт вже зведених будинків;
  • Монтажно-будівельні роботи;
  • Обробку фасадних частин споруд, провести цегляну кладку стін і тд.

Полегшені будівельні євро риштування являють собою просту, проте вкрай надійну для використання конструкцію, яка легко збирається з П-подібних рейок, скріплених по горизонталі та діагоналі. Завдяки тому, що дані пристрої набули широкого поширення в Європі, їх почали називати саме євро риштування.

Базові елементи конструкції полегшених будівельних євро лісів

  • Стійки;
  • Горизонтальні і діагональні розпірки;
  • Настили з дощок;
  • Сходи / драбини.

При цьому крім основних елементів, конструкції будівельні риштування можуть включати в себе додаткові ферми, консолі та інші деталі, які дозволяють швидко змінювати висоту пристрою, фіксувати його на складних по рельєфу поверхнях, підвищувати безпеку працівників на висоті за рахунок допоміжних бортових рам і багато іншого. Також важливо, що в конструкціях будівельних риштувань є спеціальні замки-фіксатори. Завдяки такому типу кріплень, вся установка без складних маніпуляцій приймає вірну і міцну форму.

Монтаж будівельних риштувань може виконувати людина без спеціальної підготовки. Встановлення конструкції риштувань здійснюється швидко і починається з розкладання дерев'яних підкладок, на які встановлюється нижній ряд рейок з гвинтовими опорами. Далі йде «нарощування» рам до необхідної для роботи висоти конструкції. Для стійкості рами фіксуються діагональними і горизонтальними зв'язками. До стіни споруди конструкція будівельних риштувань кріпиться за допомогою анкерних кронштейнів.

Євро будівельні рамні лісу в Києві

Високонадійні і якісні конструкції будівельних євро риштувань реалізує компанія «Раобуд». В асортимент представлених товарів включені виключно сучасні моделі будівельних рамних риштувань полегшеного типу, які виконані за новітніми технологіями з високоміцного матеріалу, покритого спеціальним напиленням, що забезпечує захист конструкції риштувань від корозійних утворень і підвищують їх стійкість до атмосферних впливів в цілому. При цьому всі реалізовані конструкції будівельних риштувань максимально легкі в збірці, використанні і без складнощів транспортуються і зберігаються в розкладеному вигляді.

Купити конструкції рамних будівельних риштувань євро компанія пропонує за доступною ціною з можливістю відправки замовлення в будь-яку точку країни. При цьому обладнання реалізується як в роздріб, так і оптом. Отримати консультацію від фахівців фірми можна, зателефонувавши за номерами телефонів або залишивши заявку для зворотного дзвінка на веб-ресурсі компанії.