Клинові риштування

Сучасні клинові будівельні риштування - це вкрай поширене будівельно-монтажне обладнання, що дозволяє проводити різні оздоблювальні та ремонтні роботи з фасадами будинків і споруд, а також займатися внутрішньою обробкою будівель на висоті. Такі практичні пристосування успішно застосовують для: реставрації зведених будівель, кладки каменю та цегли; проведення штукатурних робіт; виготовлення каркаса опалубки; для ряду завдань в суднобудівній сфері; при зборі сцен, майданчиків для концертів та ін.

Тримач настилу
Тримач настилу
Габаритні розміри
Висота, м 0.65
Довжина, м 0.69
Стійка-драбина 1,0м
Стійка-драбина 1,0м
Габаритні розміри
Висота, м 1
Ширина, м 0,75
Діагональ 3,5м
Діагональ 3,5м
Габаритні розміри
Довжина, м 3,9
Стійка опорна
Стійка опорна
Габаритні розміри
Висота, м 3,1
Ширина, м 0,95
Стійка-драбина 2,0м
Стійка-драбина 2,0м
Габаритні розміри
Висота, м 2
Ширина, м 0,75
Ферма страхова 2,0м
Ферма страхова 2,0м
Габаритні розміри
Висота, м 0,45
Довжина, м 2
Стійка-драбина 2,5м
Стійка-драбина 2,5м
Габаритні розміри
Висота, м 2,5
Ширина, м 0,75
Комплект КХР 2,5х3,5м
Комплект КХР 2,5х3,5м
Технічні характеристики
Робоча висота, м 3,5
Загальна висота, м 2,5
Висота до площадки, м 1,5
Розмір площадки, м 0,75 х 3,5
Вага, кг 75
Габаритні розміри
Висота, м 2,5
Довжина, м 3,5
Ширина, м 0,75
Комплект КХР 7,5х3,5м
Технічні характеристики
Робоча висота, м 8,5
Загальна висота, м 7,5
Висота до площадки, м 6,5
Розмір площадки, м 0,75 х 3,5
Вага, кг 245
Габаритні розміри
Висота, м 7,5
Довжина, м 3,5
Ширина, м 0,75

Компанія «Раобуд» м. Київ Україна реалізує різні моделі зручних і надійних будівельних риштувань клинового типу. На сайті можна купити вироби відомих фірм-виробників з різних країн світу, які чітко контролюють процес виготовлення кожної деталі системи, дотримуються чинних стандартів і норм та у виробничому процесі застосовують виключно високоякісні матеріали і сировина. Все це дозволяє виробникам отримувати на виході клинові будівельні ліси з відмінними експлуатаційними показниками, які характеризуються підвищеною жорсткістю і міцністю.

Серед базових переваг будівельних клинових риштувань можна виділити цілком доступну ціну. Такі конструкції можна купити за прийнятною вартістю, а широкий асортимент моделей з легкістю дозволить кожному клієнту підібрати найбільш підходящий варіант конструкції. При цьому клинові риштування, купити які можна на сайті «Раобуд», дуже прості в збірці і демонтажі, а також вони легко транспортуються на будь-які відстані і зберігаються на складах.

Висока несуча здатність будівельних риштувань обумовлена ​​клиновим типом кріплення. Основу споруди становить п'ята, на яку здійснюється установка стартового елемента, а після - прямостоячі каркаса. Показник висоти кожного ярусу клинового лісу залежить від кроку установки. Додаткові діагональні кріплення забезпечують всій системі стійкість фі міцність, а фіксація пристосування до стіни споруди відбувається за рахунок будівельних опор. Для пересування робітників з ярусу на ярус обладнується спеціальна сходи.

Відзначимо, що процес збору та експлуатації будівельних клинових риштувань повинен проходити згідно з діючими нормами і правилами, а саме: висота пристосувань повинна входити в діапазон від 80м до 120м, робочий ярус конструкції повинен становити 2м; крок ярусу від 0,5 м до 2м; допустиме навантаження на настил - до500кгс / м2; допустиме навантаження на сходи - 500 кгс. При цьому важливо правильно проводити кріплення клинових риштувань, не допускати до ремонтних робіт на висоті осіб без страховки та спеціального дозволу, не перебуває на конструкції при її демонтажі. Майданчик для клинових риштувань повинен бути очищений від сміття, льоду і сторонніх предметів, а грунт ретельно утрамбований. Дотримання цих правил забезпечить будівельним клиновим риштуванням тривалий термін експлуатації, а майстрам - повну безпеку при виконанні будь-якої роботи.

Відзначимо, що ціна клинових риштувань безпосередньо залежить від кількості елементів, присутніх в конструкції споруди, а також від її безпосередній висоти. Менеджери компанії «Раобуд» нададуть будь-яку консультацію по моделям клинових риштувань, представлених на сайті, і допоможуть підібрати оптимальне спорядження для майбутніх робіт. Таким чином ви зможете купити будівельні клинові риштування, які повністю задовольнять всім поставленим критеріям і потребам.