Virastar (Вірастар)

Virastar (Вірастар)

Virastar (Україна) - надійне висотне обладнання

Щоб виконати якісне оздоблення стін, ремонт, реставрацію різних поверхонь на висоті, необхідні особливі конструкції і пристосування. Вітчизняна компанія Virastar для цих цілей пропонує низку рішень різного виконання і форми.

Різноманіття пропозицій Вірастар

  1. VirastarСходи різних конфігурацій - одно-/дво-/трисекційні, шарнірні, приставні на різну кількість сходинок.
  2. Драбини - одно і двосторонні.
  3. Підмостки, вишки-тури, будівельні ліси.

Продукція Virastar (Україна) незамінна на будівельних об'єктах, виробництвах, в побуті, де необхідний доступ на висоту для ремонту або будівництва.

Виробник пропонує конструкції ідеально вивірених форм і складу, щоб вони могли гарантувати ключові експлуатаційні властивості:

  • швидкий доступ до потрібної зони;
  • надійність і міцність під будь-якою вагою;
  • довговічність служби без деформацій і руйнувань.

У чому особливість продукції Virastar

Virastar - виробник висотного обладнання для будівельних і монтажно-ремонтних робіт. Конструкції з легкого, але міцного алюмінію гарантують стабільність положення, чітке утримання форми і просте пересування. Оптимальна вага мобільних виробів, а також наявність коліщаток, розбірна конструкція риштувань та вишок полегшують це завдання.

Функціональність продукції Вірастар бездоганна:

  • простий і зрозумілий монтаж;
  • можливість піднятися на різну відстань від землі (від робочої висоти 2,6 м до 7,25 м);
  • стабільність конструкцій, відсутність деформацій при нормованому ваговому навантаженні;
  • наявність прогумованих вставок, наконечників для виключення ковзання ніжок, рифлені щаблі й поперечини для безпечного пересування користувачів.

Купівля в Україні

Зручно, що підібрати вишки і підмостки потрібної висоти і габаритів можна онлайн. Пропонує продукцію Вірастар сайт raobud.com.ua. Це інтернет-майданчик з продажу будівельних риштувань і висотного обладнання різнорідного призначення. Для будівництва, промислових об'єктів, побутового застосування - в каталозі точно підберете продукцію потрібного функціоналу та ціни. Вартість товару підкріплена бездоганною якістю, що підтверджують всі відгуки задоволених клієнтів.

У Раобуд є все для оперативного виконання ремонтних та будівельних робіт, товар завжди в наявності, тому простої об'єктів виключені. Доставка замовлень в Вінницю, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Запоріжжя, Одесу, Львів.