Каталог товарів Krause

Каталог товарів Krause

Особливості бренду Krause System

Німецька компанія з майже півторастолітньою історією (з 1900 р.) зі звичайного виробника алюмінієвих підйомних конструкцій виросла у відомий міжнародний концерн. Під девізом «кращі традиції, реалізовані в добротному, надійному виконанні» бренд активно створює різні пристосування, підставки для висотних робіт для різних сфер промисловості та побуту. Krause каталог об'єднує безліч рішень.

Асортимент Krause

KrauseПродукція розрахована на різнорідні навантаження. У каталозі виробника є окремі серії для домашнього використання, виробництв і будівельних об'єктів. Наприклад, лінійка CORDA - для застосування у побуті (приставні, трисекційні, шарнірні драбини, підставки, драбини тощо). STABILO - вироби профорієнтації для будівництва та виробництва.

Каталог Краузе: короткий огляд продукції

 • драбини зі склопластику, алюмінію з перекладинами або зі сходинками;
 • підставки. Разом з навісними майданчиками можна використовувати як робочі платформи для безпечних оздоблювальних робіт на невеликій висоті;
 • драбини. Висувні, приставні, універсальні рішення для різних професій і сфер застосування;
 • вишки-тури. Це мобільні помости, які дозволяють проводити різні роботи на значній висоті, легко пересуваються між різними робочими зонами (просто зняти кожне колесо з гальма і перекотити конструкцію);
 • стелажні драбини;
 • системи огорож;
 • аксесуари безпеки.

Переваги продукції Krause

 1. Високі стандарти якості, функціональності та безпеки.
 2. Комфорт і зрозумілість експлуатації.
 3. Практичне застосування інновацій і нововведень.
 4. Багатоетапне тестування і випробування готових продуктів в лабораторіях концерну.

Krause System - окрема філософія безпеки і охорони праці при роботі на висоті. Конструкція драбин, помостів продумана до дрібниць, щоб гарантувати стійкість, стабільність при різних навантаженнях, відсутність ризиків мимовільно скластися (запатентовані системи фіксації). Широкі елементи для стійкого положення користувача, неслизькі наконечники, накладки, рифлені щаблі.

Придбання

В Україні пропонує купити продукцію Krause офіційний сайт надійного постачальника будівельних риштувань - raobud.com.ua. Раобуд готовий до постачань конструкцій професійного застосування в промисловості і торгівлі, драбин побутового призначення. Вишки-тури, драбини-трансформери, універсальні моделі - ви можете продукцію Krause купити з доставкою у Вінницю, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Запоріжжя, Одесу, Львів.