Б/в риштування і вишки

Риштування і вишки б / у

Купити риштування будівельні б / в в Києві пропонує сьогодні безліч фірм, проте ми рекомендуємо зупинити свій вибір на компанії «Раобуд», що реалізує представлені механізми за доступною ціною. На сайті компанії представлений широкий спектр пристроїв, призначення яких - допомога у виконанні висотних робіт будь-якого характеру. При цьому фірма займається реалізацією тільки високоякісних конструкцій, які раніше були в вживання, але здатних прослужити власникові довгий час без передчасних поломок і інших неприємних моментів при експлуатації.

Продажа бывших в употреблении строительных лесов и вышек по низким ценам в Киеве и Украине. Предлагаем на реализацию строительные леса рамного типа и вышки - туры бывшие в употреблении в хорошом состоянии. Максимальная высота установки лесов 40 метров. Шаг установки вдоль стены 3 метра, в высоту 2,1 метра. Нагрузка на настил 200 кг/м2. Вышки - туры с размером рабочей площадки 0.8х1,7 и 1,2х2,0 метра. Нагрузка на настил 200 кг/м2. Скидка на б/у оборудование до 20% от стоимости новых лесов строительных или вышек - тур. Чтобы узнать о наличии б/у лесов и вышек или для расчета необходимой комплектации, звоните по телефонам: (044) 228-08-45 или (067) 440-23-53.

У даній категорії немає товарів.

Риштування б/в: різновиди систем


Компанія «Раобуд» Україна пропонує купити такі конструкції будівельних риштувань б/в, як:

  • рамні;
  • вишки тури.

Рамні конструкції будівельних риштувань вкрай популярні і являють собою каркасну систему, що складається з горизонтальних і вертикальних стяжок, а також П-видних рамних елементів. Риштування застосовуються для висотних робіт (до 30 метрів) на будівельних периметрах переважно для виконання оздоблювальних фасадних завдань. Конструкції таких будівельних риштувань відрізняються простотою в збірці, надійністю, стійкістю і високим ступенем безпеки, оскільки припускають додатковий вид кріплення до поверхні робочого об'єкта.

Вишки тури - це також різновид будівельних лісів, що дозволяють виконувати різні висотні роботи. По конструкції пристосування складається з 4-х вертикальних опор, до яких приєднуються горизонтальні деталі системи, а також стяжки і діагоналі, що забезпечують пристрою стійкість.

Переваги будівельних б / у конструкцій
Купити за гідною ціною риштування будівельні б / в - це вигідна пропозиція для кожного. По-перше, що були у вжитку системи риштувань реалізуються по вкрай низькій вартості, чим цікаві покупцеві. По-друге, такі конструкції риштувань за своїми експлуатаційними та іншими параметрами знаходяться фактично на рівні з новими, не уступаючи їм у надійності, безпеці і стабільності. Обумовлено це тим, що при виготовленні риштувань компанії використовують тільки найкращі матеріали, розчини для покриття та інші елементи, що забезпечують механізмам довгий термін експлуатації навіть в найсуворіших умовах застосування.

Виконати замовлення продукції або отримати консультацію по монтажу та експлуатації конструкцій будівельних риштувань у співробітників компанії можна по телефону +38 067 440 2353 або через кнопку «Потрібна консультація», яка розміщена на веб-ресурсі фірми.

Потрібна консультація?