Алюмінієві трапи і помости
Рамні риштування від компанії РАОБУД
Багатофункціональні, високоміцні алюмінієві драбини
Алюмінієві драбини для підкорення висоти
Опалубка в Києві від компанії «РАОБУД»!
Вишки тури і помости для будівельних робіт
Міцні будівельні риштування купити в компанії РАОБУД.
ТОП ПРОДАЖУ
НОВІ ТОВАРИ

Сучасні моделі

Сучасні моделі

Наші переваги

Доступні ціни на будівельні риштування, вишки тури та опалубки

Доступні ціни на будівельні риштування, вишки тури та опалубки

Продаж товару оптом та в роздріб

Продаж товару оптом та в роздріб

Базова конструкція ClimTec 0 + колеса
Вишка-тура Svelt Roller S модуль В
Вишка-тура Svelt Roller S модуль D
TeleSafe XL Телескопічна вишка-тура із двох модулів 2х8
Базова конструкція ClimTec 0
Вишка-тура 2х13 сходинок з роб. висотою 7,0 м
TeleSafe XL Телескопічна вишка-тура із двох модулів 2х13
Вишка-тура ClimTec 0+1+2
Алюмінієва вишка-тура ProTec (Krause) з робочою висотою 8,3 м
Алюмінієва вишка-тура ProTec (Krause) з робочою висотою 2,9 м

Продаж будівельних риштувань

Будівельні риштування,  опалубка, вишки тури

Постачальник «Раобуд» пропонує придбати вишки тури і опалубку по доступній вартості для кажного. Вишки тури – це тіж будівельні риштування, але обладнані проризовими колесами для можливості легкого пересування приспособи в любому напрямку. Саме тому сучасні вишки тури широко використовують в середині приміщень для:

  • Обладнання пожежної системи;
  • Монтажу підвісних стель;
  • Встановлення вентиляційних систем;
  • Кріплення настельних світильників та інше.

Опалубка – це споруджені сучасні конструкції із порід дерева або іншого матеріалу, які повністю або частково заповнюються бетонною сумішшю до застигання. Це дає можливість бетонуванню споруд швидко, а головне - назавжди, приняти необхідну форму і проектні розміри. При цьому сьогодні за допомогою опалубки можна легко зводити красиві колони, арки, фігурні стіни або стелі. Постачальник «Раобуд» пропонує споживачам зносостійкі і мобільні опалубки, виконані тільки з якісної сировини. Така опалубка прекрасно переносить перепади температур, сирість, підвищену вологість та інші фактори навколишнього середовища, в належному вигляді зберігаючи всі свої початкові характеристики.

Сьогодні вкрай складно уявити собі будівельні, оздоблювальні або ремонтні роботи будівель і споруд без таких конструкцій, як будівельні риштування, вишки тури і опалубка. Вони забезпечують зручність і безпеку на висоті всім майстрам при виконанні робіт і дозволяють в повній мірі розміщувати поруч з ними всі необхідні оздоблювальні матеріали.

Де краще купити риштування будівельні, вишки тури і опалубки

Компанія постачальник «Раобуд» надає можливість придбати різні сучасні моделі будівельних риштувань, вишок тур і опалубок, як оптом, так і в роздріб за максимально доступними цінами. У реалізований асортимент входять тільки високоякісні вироби, виконані з дотриманням всіх норм і стандартів. На сайті компанії ви можете знайти будівельні риштування, вишки тури і опалубки з самих різних країн світу. Адже наша компанія виступає надійним постачальником будівельних риштувань, вишок тур і опалубок і працює виключно з перевіреними виробниками, давно завоювали довіру серед споживачів і фірм-орендарів. Відзначимо, що наші кваліфіковані фахівці з радістю дадуть відповідь на всі запитання й зможуть проконсультувати по нюансам експлуатації будівельних риштувань, вишок тур і опалубок, їх монтажу, демонтажу та напрямки щодо використання в цілому. Це дозволить кожному споживачеві без проблем підібрати для себе найвірніший варіант представленого обладнання, що підходить саме для його потреб.

Види будівельних риштувань

Постачальник, компанія «Раобуд», дає можливість придбати різні будівельні риштування, згідно їх класифікації. Це такі види, як:

  • Рамні риштування;
  • Клино-хомутові;
  • Ригельні приспособи.

Рамний тип обладнання дозволяє успішно проводити ремонтні та оздоблювальні фасадні роботи. Такі риштування мають невелику вагу, легкі в монтажі і демонтажі і мають висоту до 100 метрів. У конструкцію споруди включені металеві рами, що забезпечують надійність і стійкість представленої системи. Для регулювання висоти можливий додатковий монтаж опор. Для пересування з ярусу на ярус працівники користуються обладнаними сходами.

Клино-хомутові вироби включають в себе надійну систему кріплення - хомутовий замок. Він забезпечує високоякісну фіксацію елементів горизонтального виду і може служити кріпленням для вертикальних деталей. Такі конструкції можуть досягати 40 м у висоту і витримувати до 200 кгс / м2. При цьому Клино-хомутові риштування також легкі в збірці і демонтажі і успішно можуть застосовуватися для будівельних і ремонтних робіт.

У свою чергу ригельні будівельні риштування підходять для виконання цегляної або кам'яної кладки, оскільки вони здатні витримувати дуже великі навантаження на настилі (до 600 кгс / м2). Для їх монтажу використовуються труби з великим перетином, виконані з найбільш міцних сплавів металу. Це обумовлює високі показники надійності і стійкості даної конструкції.