Оренда вишок тур пересувних

Сортувати:
Вишка - тура (0,8х1,7м) 1+1 в оренду
В наявності

Щоб виконувати ремонтні та електромонтажні процеси на висоті, необхідні будівельні риштування. При цьому необов'язково використовувати великогабаритні, важкі конструкції, багато фахівців стверджують, що в деяких випадках зручніше застосовувати мобільні, пересувні вишки тури. Якщо немає необхідності купувати дороге обладнання, то компанією "Раобуд" пропонується оренда вишки тури в Україні.

Спеціалізовані будівельні споруди стоять досить дорого, тому в певних ситуаціях раціональніше буде скористатися орендою на певний термін. В арсеналі компанії багато різних сучасних моделей, тому ви зможете підібрати оптимальний варіант для певної мети.

Трохи про продукцію

Будівельні тури по формі нагадують вежі, на яких обладнуються зручні робочі площадки. Конструкції оснащені колесами, зручно пересуваються в потрібному напрямку в процесі роботи. Колеса щільно фіксуються, щоб каркасна система була максимально стійкою. Обов'язково потрібно зафіксувати спорудження перед початком робіт. Максимальна висота тур - 21 метр, тому з їх допомогою можна виконувати роботи певного масштабу.

Де будуть незамінні вишки тури:

  • при реконструкції будівель заввишки в декілька поверхів;
  • при реставрації пам'яток;
  • для оздоблювальних робіт на стінах, стелях, фасадах;
  • при ремонті комунікацій і електромонтажі;
  • для установки вікон і так далі.

Які вишки можна взяти в оренду у постачальника "Раобуд"

В асортименті є понад 20 найменувань тур. Виходячи з особливостей поставленого завдання, можна вибрати споруда заввишки від 2, 50 до 20, 70 м і вагою від 99 до 545 кг. Кожна модель має особливу конструкцію. В арсеналі є варіації з різною вантажопідйомністю, які можуть витримати від 1 до 4 осіб на робочому майданчику. Також можна вибрати і розмір майданчика, 1600x800 мм або 1200x2000 мм. Ліси виготовлені з міцного і якісного металу, оснащені додатковими кріпленнями, які забезпечують безпеку. Конструкції розбираються, тому їх легко доставити на об'єкт.

Як здійснюється оренда тури

Вам достатньо зв'язатися з співробітниками компанії Raobud, щоб отримати необхідну інформацію та оформити замовлення. Фахівці нададуть вам всі відомості про будівельні лісах, особливості монтажу на об'єкті, допоможуть вибрати оптимальну модель. Перед здачею в оренду, професійні механіки ретельно оглядають обладнання. Компанія пропонує доступні ціни на оренду. Надається можливість купити сучасне, якісне, сертифіковане обладнання за привабливою вартістю.