Комплектуючі для опалубки

Сортувати:
Комплектуючі для опалубки

Опалубка - це важлива частина сучасного будівництва, без якої практично неможливо зробити якісно необхідну задачу. Вона потрібна як для заливки перекриттів поверхів, мостів, так і інших бетонних виробів. Важливо також врахувати, що від якості обладнання залежить і якість виготовлення елементів з бетону, тому, критично необхідно щоб комплектуючі опалубки були ідеальними.

Основні частини опалубки

Як би зовні не виглядала просто опалубка, обладнання відіграє важливу роль в експлуатації об'єкта. Головними комплектуючими опалубки можна назвати:

  • Монтажні стійки - опора конструкції, завдяки яким можливо використовувати обладнання на різній висоті.
  • Телескопічні стійки - призначені для установки балок опалубки і виготовляють з металевих труб різних розмірів, покритих фарбою
  • Щити, які використовують як форма для заливки бетонних конструкцій. Вони складаються з листів металу, склопластику і ламінованої фанери, що дозволяє використовувати щити далеко не один раз.
  • Триноги стійки - це елемент, який служить для установки стійок. Конструкція надзвичайно стійка, може використовуватися під різними кутами, але в обмежених просторах.
  • Балки, які призначені для розподілу навантаження рівномірно по всій поверхні;
  • Ригель - ланка, яка зв'язує стійками опалубки і таким чином забезпечує міцність всієї бетонної конструкції.
  • Розкоси - комплектуючі для опалубки, які необхідні для більшої стійкості при складних умовах, наприклад, штормовий вітер.

Вибір комплектуючих до опалубки

Рекомендується, щоб вся конструкція була від одного виробника, оскільки окремі комплектуючі опалубки відчувають дуже великі навантаження, тому можуть виходити з ладу. Наприклад, комплектуючі для опалубки стін, перекриттів або фундаменту не витримають і зламаються. На щастя, все запчастини одного виробника можна поміняти без особливих проблем, тому при виході одного елемента необхідно тільки комплектуючі для опалубки купити, а не весь комплект.

Де придбати комплектуючі до опалубки

Купити комплектуючі для опалубки можна в Києві або інших містах України в нашому інтернет-магазині Раобуд. У нас є як опалубка, так і її елемент та види - комплектуючі для щитової опалубки, опалубка дока. Приємно здивують вас і ціни на весь асортимент.