Обмін і повернення

На всі товари, придбані в нашому інтернет магазині, поширюється дія
«З А К О Н А У К Р А Ї Н І« Про захист прав споживачів ».

   Покупець має право обміняти товар неналежної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар бракований, має заводський брак або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, з дня покупки.
   Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не був у використанні і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також товарний або касовий чек або інші документи, видані споживачеві разом з проданим товаром.

   Якщо при розгляді Вашої вимоги про повернення товару буде встановлено, що товар був в експлуатації, має дефекти (тріщини, подряпини, відколи, механічні ушкодження за винятком прихованих виробничих дефектів), знаходиться в неповній комплектації або не в заводській упаковці, то обмін / повернення проведений не буде.

   Якщо товар був придбаний з доставкою, то при поверненні товару вартість доставки; не повертається.

   Також звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п. 3 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач зобов'язаний:
   1) перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій виробником (продавцем) документації на товар;
   2) в разі необхідності роз'яснення умов та правил використання товару - до початку використання товару звернутися за роз'ясненнями до продавця (виробника) або іншої вказаної в експлуатаційній документації особи, що виконує їх функції;
   3) користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації;
   4) з метою запобігання негативним для споживача наслідкам використання товару - дотримуватися передбачених виробником в товарі методів безпеки і передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації - дотримуватися звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених длятоваром такого роду.

Отримання товару

   При отриманні замовлення уважно огляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих ​​механічних пошкоджень, перевірте комплектацію замовлення.

   Увага!!! Зображення, представлені на сайті, надані офіційними виробниками товарів. Відтінки і форми можуть відрізнятися від реальних, що не є підставою для повернення.

   Закон України "Про захист прав споживача", дуже чітко регламентує всі аспекти обміну і повернення товару продавцю. Наш інтернет-магазин «Море інструментів» проводить обмін товарів і повернення грошей в суворій відповідності з Законом України. Сподіваємося, наведена в цьому розділі інформація виявиться корисною при купівлі товарів в нашому магазині.

Гарантійне обслуговування:

   Термін гарантійного обслуговування залежить від типу інструменту і зобов'язань виробника перед покупцем на безкоштовний ремонт або обслуговування того чи іншого виду інструменту або обладнання.
   Пам'ятайте, інструмент або обладнання, незалежно від його призначення, має використовуватися відповідно до експлуатаційних умов інструкції з використання або гарантійного талону і ніяким іншим чином.
   Дізнатися термін гарантійного обслуговування обраного інструменту Ви завжди можете на офіційному сайті виробника, сайті нашого інтернет-магазінаілі зателефонувавши нам по телефону.

   Детальні умови гарантійного обслуговування, гарантійні і негарантійні випадки, умови зберігання та перевезення інструменту та обладнання читайте в гарантійному талоні та інструкції по експлуатації до Вашого товару.
   Сервісний центр може відмовити в наданні гарантійного обслуговування (ремонту) інструменту або обладнання у випадках коли: порушена цілісність гарантійних пломб, наявні механічні пошкодження, які могли викликати вихід товару з ладу, порушені правила експлуатації відповідно до інструкції по експлуатації, проведений несанкціонований ремонт сторонніми особами, неправильно заповнений гарантійний талон, серійний номер інструменту стертий або він відсутній, а також в інших випадках згідно гарантійного талону на товар або інструкції по експлуатації.
   Дотримання умов, які наведені в гарантійному талоні та інструкції по експлуатації до Вашого товару, дозволить Вам зберегти гарантію на інструмент протягом усього гарантійного терміну і підтримувати інструмент працездатним протягом всього терміну експлуатації.