Драбина алюмінієва Вірастар

Сортувати:
Драбина алюмінієва Вірастар

Драбина алюмінієва Вірастар: головні переваги

Драбина алюмінієва ВірастарДрабина алюмінієва Вірастар – це спеціальне обладнання для будівельних та висотних робіт. Вона виготовлена з високоякісних алюмінієвих профілів, коштує недорого і має відмінні експлуатаційні властивості. Тому шарнірні драбини від українського виробника Вірастар є дуже популярними серед фахівців різних сфер діяльності.

Драбина алюмінієва Вірастар: сфера застосування, особливості

Драбини з алюмінію застосовуються для виконання робіт на висоті. Це може бути сфера будівництва та ремонту, обслуговування та прибирання будівель, монтажні роботи, прокладання комунікацій. Її можна використовувати як усередині приміщень, так і на вулиці, завдяки її стійкості до корозії та погодних умов. Шарніри на сходинках дозволяють їй легко розкладатися і складатися, що дозволяє швидко змінювати висоту драбини та її кут нахилу. Це забезпечує більш безпечну роботу на висоті, оскільки оптимальні висота та нахил підбираються під конкретне завдання індивідуально.

Драбини Вірастар отримали протиковзне покриття для безпеки. Вона легка та переносна, що робить її зручною для зберігання та транспортування. Драбини Вірастар доступні в різних розмірах та конфігураціях, що дає зогу вибрати оптимальну модель для кожного завдання.

Драбина алюмінієва Вірастар: основні характеристики

Оскільки драбина алюмінієва Вірастар представлена в досить широкій лінійці, до вибору необхідно підійти ретельно. Щоб купити оптимальну драбину, орієнтуйтеся на такі робочі параметри:

  • кількість секцій – односекційні, двосекційні, трисекційні;

  • конструкція – розсувна, висувна, приставна;

  • кількість щаблів;

  • висота загальна та робоча;

  • габарити у складеному варіанті, для зберігання обладнання;

  • додаткові особливості. Наприклад, наявність протиковзного покриття, ручки для транспортування, розміри верхнього майданчика.

Щодо вартості, вона не повинна визначати ваш вибір, оскільки об'єктивно залежить від основних робочих параметрів конкретної моделі.

Де купити алюмінієву драбину Вірастар дешево?

Замовити алюмінієві драбини від компанії Вірастар на найкращих умовах ви можете в інтернет-магазині RAOBUD. Ми надаємо офіційні гарантії якості, а ціни нижчі за середні по ринку. Доставка охоплює всю територію України (Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький).