Рамні риштування BAL сумісні з LAYHER

Сортувати:
Рамні риштування BAL сумісні з LAYHER

Рамні риштування bal: особливості конструкції

Конструкція рамних будівельних риштувань bal складається з таких основних елементів, як:

  • Рама;
  • Настил зі сталі / подвійний настил зі сходами;
  • Діагоналі.

Рами будівельних риштувань bal виконуються методом штампування з цільного відрізка труби і мають діаметр 48 мм і щільність стінки - 2,7 мм. Даний спосіб виготовлення дозволяє отримати рами риштувань підвищеної міцності, здатні витримувати великі навантаження під час експлуатації.

Настили конструкцій риштувань виконуються із сталевого сплаву і додатково обробляються протиковзким розчином для максимальної безпеки людей, що працюють на висоті. Подвійні настили з драбинами дозволяють успішно пересуватися з ярусу на ярус, а протиковзке покриття конструкцій риштувань забезпечує даному дії максимальну безпеку.

Діагоналі конструкцій будівельних риштувань забезпечують системі міцність, стійкість і жорсткість.

Крім цих елементів конструкції будівельних риштувань можуть бути оснащені додатковими деталями у вигляді перехідних рам, консолей, консольних рам і тд. Дані елементи допомагають застосувати конструкції будівельних риштувань для робіт з фасами будівель складної конфігурації.

Де купити будівельні рамні риштування bal

На веб-ресурсі компанії «Раобуд» представлено повний перелік будівельних риштувань найвищого класу за доступною ціною. Купуючи реалізовані конструкції будівельних риштувань, клієнт отримує:

  • Товар за вигідною ринковою ціною;
  • Швидку доставку товару в будь-яку точку країни;
  • Консультацію кваліфікованих менеджерів компанії;
  • Послуги монтажу (демонтажу) устаткування на будь-якому об'єкті зусиллями професійних майстрів;
  • Тільки висококласне обслуговування і надання будь-якого роду послуг.

Купити bal риштування рамні в Києві фірма пропонує як оптом, так і в роздріб. Отримати ще більше інформації / проконсультуватися з співробітниками компанії можна, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку.